Działka na sprzedaż, 3332 m2, cena: 65 000,00 PLN, Płońsk, kontakt: PL +48 509 566 488

ADRES NIERUCHOMOŚCI

POLSKA
MAZOWIECKIE
PŁOŃSKI
PŁOŃSK
PŁOŃSK

DANE SZCZEGÓŁOWE NIERUCHOMOŚCI

65 000,00 PLN
3 332,00 m2
19,51 PLN
BUDOWLANA
BRAK
ASFALTOWA

INFORMACJE DODATKOWE

Dostepne media
Prąd, Woda,
Zagospodarowanie Działki
KRZEWY I DRZEWA

OPIS

Oferta bezpośrednia.

Telefon: PL +48 509 566 488


Kontakt telefoniczny: 509566488

UWAGA: MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU NA RATY!

Działka ma powierzchnię 3.332 m2 i jest jedną z trzech, pozostałych jeszcze, działek przeznaczonych do sprzedaży. Działka ma wydane warunki zabudowy. Znajduje się w miejscowości Krysk, około 40 minut drogi do Warszawy (trasa Warszawy - Gdańsk), przy spokojnej drodze wojewódzkiej 571.

Krysk to malutka miejscowość z udokumentowaną do średniowiecza historią. W sąsiedztwie działki znajduje się stary kościół.
Działka jest położona w samym centrum miejscowości, ale zabudowa jest tam bardzo rozrzucona, co daje poczucie spokoju i koniecznej do życia intymności.
Do Kryska dojedziecie malowniczą drogą z przepięknymi starymi kapliczkami ustawianymi od lat głównie po jej lewej stronie. Na tle pól i upraw wyglądają niesamowicie.

UWAGA! To jedna z trzech wystawionych na sprzedaż działek. Istnieje możliwość kupienia sąsiedniego terenu.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Działka jest usytuowana jako druga w głębi, przy drodze wojewódzkiej. Ma kształt trapezu. Jest szeroka i dobrze zaprojektowana. Długości boków: równolegle do drogi wojewódzkiej: ok. 65 m, kolejny równoległy: 74 m, od strony wjazdu z lewej strony: ok. 53 m, równoległy: 35 m. Wjazd na nieruchomość wytyczoną z lewej strony drogą dojazdową.
W chwili obecnej, na części działki rosną młode brzozy, działka jest sucha, płaska, nie jest ogrodzona. Sąsiaduje z innymi działkami budowlanymi.
Działka ma dostęp do sieci wodociągowej oraz energii elektrycznej.

To propozycja dla kogoś, kto szuka miejsca blisko ludzi, ale z przestrzenią, z dojazdem asfaltową drogą, z możliwością wykorzystania działki dla dodatkowych działań, np. własnej firmy.
Miejsce ma dużo uroku ze względu na dużą ilość zieleni wokół, pięknie usytuowany na wzgórzu kościół oraz malowniczą drogę.

INFORMACJE PRAKTYCZNE:
W samej miejscowości Krysk działa sklep i szkoła podstawowa. Krysk leży w gminie Naruszewo. Do Urzędu Gminy dotrzemy w kwadrans autem. W pobliskim Naruszewie działa przedszkole, kolejna szkoła podstawowa z pięknym terenem sportowym i zaoczne liceum ogólnokształcące dla dorosłych. Jest ośrodek zdrowia i apteka. Najbliższy szpital znajduje się w Płońsku, czyli 15 minut od Kryska, kolejny w Nowym Dworze Mazowieckim ok. 25 minut samochodem.

OKOLICA:
Daje oddech! To kwintesencja Mazowsza z malowniczymi widokami. W tym regionie jest uprawianych wiele z polskich owoców od truskawek po jabłka. Okres kiedy pola uprawne kwitną i owocują to dodatkowa atrakcja. Czas zbiorów daje możliwość zakupu owoców w atrakcyjnych cenach.
Równolegle do drogi 571 wije się pomiędzy zaroślami malownicza rzeka Naruszewka. W okolicy znajdują się również tereny zalesione.

TROCHĘ HISTORII:
Krysk to gniazdo rodowe rodziny Kryskich, po raz pierwszy wymienione w dokumentach z 1388 roku! Dwór i majątek przechodziły z rąk do rąk przez kolejne pokolenia, aż do roku 1940 kiedy to jego właściciele zostali wysiedleni, a majątek zajęli Niemcy. W roku 1945 w budynku starego dworu rozpoczęła swoją działalność szkoła.
Równie długą historię ma kryski kościół, w którym w jego najstarszej części można znaleźć kamień z wyrytą datą 1262. W XVI wieku kościół spłonął od uderzenia pioruna, ale bardzo szybko został odbudowany i w 1598 roku konsekrowany pod wezwaniem Najświętszej Panny Marii i św. Floriana. Parafia tego kościoła obejmuje miejscowości aż w trzech gminach!

DOJAZD DO WARSZAWY:
Szybki, wygodny i bezpieczny drogą wojewódzką 571 ok. 5 minut do drogi S7, którą dojazd do Warszawy zajmie ok. 35 minut.

Jeśli jesteście zainteresowani obejrzeniem działki lub macie dodatkowe pytania, to śmiało dzwońcie pod: 509-566-488 (kontakt bezpośredni).Oferta dodana z serwisu multiporta.